Grafik Zajęć

TBC (Total Body Condition) – jedna z odmian aerobiku polegająca na rzeźbieniu mięśni całego ciała. Pozwala w stosunkowo krótkim czasie ukształtować sylwetkę, przyspiesza metabolizm i spalanie tłuszczu.

STEP – zajęcia choreograficzne z użyciem stepu. Układ choreograficzny łączący elementy tańca opiera się na kombinacji podstawowych kroków. Zajęcia te nakierowane są na spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie i ujędrnianie dolnych partii mięśniowych oraz poprawiają koordynację i pamięć ruchową.

MUSCLE FIT SYSTEM – ćwiczenia poprawiający siłę i kondycję. połączenie cech treningu stacyjnego i obwodowego. Jest to trening wszechstronny, która pozwala utrzymać mięśnie w gotowości, rozwija kondycję, wytrzymałość w szczególności siłową. Jest to również forma treningu cardio, która zbawiennie wpływa na funkcjonowanie układu sercowo – naczyniowego.

PUMP & TONE – zajęcia z użyciem sztang fitness. Idealny trening zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, ponieważ zróżnicowanie ciężaru sztangi pozwala na pełna indywidualizacje każdego treningu. Intensywnie pracują górne partie mięśniowe, ale również uda, pośladki i brzuch. Trening na poprawę wydolności fizycznej, zwiększenie wytrzymałości i siły mięśni bez nadmiernego wzrostu ich obwodu.

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
16:00
17:00
18:00
19:00MFS
Natalia
Step TBC
Łukasz
20:00Pump&Tone
Iwona
Pump&Tone
Iwona