Trenerzy Personalni

Adam Skowron – Jestem absolwentem AWF Poznań kierunek fizjoterapia w stopniu Mgr. Moja pasja zawodowa rozpoczęła się już od 2009 roku jako fizjoterapeuta, trener przygotowania fizycznego. Odbyłem liczne szkolenia związane z tematyka Medycyny Ortopedycznej, fizjoterapii oraz trenera przygotowania motorycznego. Moimi największymi sukcesami w pracy zawodowej to stanowisko fizjoterapeuty / trenera przygotowania motorycznego:

I liga KSK Noteć Inowrocław,
II liga Domino Inowrocław,
II liga MKP Noteć Inowrocław (kobiet),

Dotychczasowe osiągnięcia i ciągły rozwój zawdzięczam aktywnym szkoleniom diagnostycznym Cyriax i przygotowania motorycznego oraz mentalnego międzynarodowej jednostce Elit Performance Institute. Mam przyjemność współpracować z najlepszymi trenerami przygotowania motorycznego:

Bartek Bibrowicz ( Ekstra klasa WKS Śląsk Wrocław )
Mick Clegg ( 2000-2011 Manchester UNITED )
Mick Mc Gurm ( zajęcia dla UEFA, M. United )
dr Łukasz Szuba ( fizjoterapeuta, spec. medyczny sportowej WKS Śląsk Wrocław )
Karl Gillilan ( sportowiec, trener narodowej drużyny Leinster Rugby do 19 lat )
Prof. Goran Markovic ( doktor kinezjologii Uniwersytetu w Zagrzebiu )
Oraz wiele innych.

Mówiąc o moich pacjentach, podopiecznych skupiam się na profesjonalnym podejściu do danej osoby i problemu. Diagnozuje konkretny przypadek i razem realizujemy założony cel, który jest potrzebny na dana chwilę. To postępowanie tyczy się nie tylko pacjentów, którzy przyszli do mnie jako fizjoterapeuty\trenera przygotowania motorycznego ale w życiu codziennym.

Marcin Skowron – Nauczyciel wychowania fizycznego – absolwent studiów licencjackich PWSZ w Lesznie na kierunku Wychowanie Fizyczne z Gimnastyka Korekcyjna. Lubie nowe wyzwania i staram się ciągle rozwijać w zakresie sportu oraz zdrowego odżywiania. Z przyjemnością pomogę osiągnąć cel oraz zawsze służę pomocą z zakresu treningu i diety.

Natalia Dziubek – Z wykształcenia jestem inżynierem mechaniki i budowy maszyn, lecz to miłość do sportu nie pozwala mi pracować w zawodzie. Odkąd pamiętam sport istniał w moim życiu, próbowałam swoich sił w najróżniejszych dyscyplinach sportowych. Poczynając od piłki nożnej, przez koszykówkę, sztuki walki, pływanie kończąc na ping pongu. Jednak to praca z ludźmi i pomoc im daje mi ogromną satysfakcję i radość. Skończyłam szkolenia z zakresu odżywiania i suplementacji, a także pracy nad kształtowaniem ludzkiego ciała poprzez trening kulturystyczny. Staram się zachowywać otwarty umysł, nie być zaszyta w schematach i wciąż poszerzać swoją wiedzę.